't Groen Schooltje

... Net even anders ...

Muziek

 

't Groen Schooltje heeft een muziekjuf!

 

Muziek is een krachtige, tijdloze, universele taal die gebruikt kan worden om te communiceren, om emoties te exploreren en reguleren, om de creativiteit te prikkelen en om cognitieve, sociale en motorische vaardigheden te stimuleren.
In onze huidige maatschappij is muziek overal, de hele dag door. Muziek bezit het vermogen de taal van beelden en woorden te overstijgen.
 
Omdat wij geloven dat actieve beoefening van muziek vanaf jonge leeftijd een positieve invloed heeft op het welbevinden, de leercapaciteiten en op de latere muzische ontwikkeling van een kind, vormt muziek binnen onze school dan ook een onmisbaar en essentieel onderdeel van de leerinhoud.
 
Binnen de lessen muziek verkennen de kinderen een ruime waaier aan muzikale thema’s, waarbij het genieten van muziek steeds voorop staat.
Kinderen zingen liedjes, bewegen op muziek, bespelen instrumenten, verkennen de verschillende muziekstromingen, maken kennis met muziektheoretische termen en gaan ook uitgebreid aan de slag met digitale opdrachten aansluitend bij de 21st century skills.
Deze website maakt gebruik van cookies!

't Groen Schooltje maakt gebruik van cookies om je gebruikservaring te optimaliseren. Door op 'OK' te klikken OF door gebruik te blijven maken van deze website ga je akkoord met het plaatsen van deze cookies. Wil je meer weten over cookies? Klik dan op 'Meer info'.